cart

VitaExim


VitaExim – tehnoloģija, kas simulē cilvēka organisma bioķīmiskos procesus.

Zināms, ka gadījumos, kad organisma imūnsistēma ir novājināta , nenotiek svarīgi bioķīmiskie procesi, un netiek iegūtas imunitātes aktivizēšanai nepieciešamās vielas. VitaExim tehnoloģija ir unikāla ar to, ka tā stimulē fizioloģiskos procesus, kā rezultātā laboratoriskos apstākļos tiek radītas cilvēka organismam nepieciešamās vielas imūnsistēmas aktivizēšanai. Tehnoloģiskajā procesā no pienskābo baktēriju membrānas tiek izdalīti dabīgie glikopeptīdi, kas satur svarīgas neaizvietojamas aminoskābes. VitaExim glikopeptīdi efektīvi aktivizē imūnsistēmu, jo tie ir cilvēka organismam atpazīstama un vitāli nepieciešama komponente. Pēc to uzņemšanas, glikopeptīdi momentā tiek absorbēti, nonākot asinsritē.

 

VitaExim – neaizvietojamo aminoskābju avots.

Cilvēka organisma šūnas sastāv no aminoskābēm. Ir zināmas 22 aminoskābes, kuras veido dažādu orgānu, nagu, matu, ādas, muskuļu un asins šūnas. Tiek iedalītas aizvietojamās un neaizvietojamās aminoskābes. Aizvietojamās sintezē cilvēka organisms, bet neaizvietojamās ir jāuzņem ar uzturu. VitaExim satur 9 svarīgākās neaizvietojamās aminoskābes.


VitaExim – iegūtas no dabīgām izejvielām – pienskābajām baktērijām

Tika izpētīts, ka pienskābo baktēriju šūnu membrānā atrodas vairākas cilvēka organismam svarīgas neaizvietojamās aminoskābes. Tāpēc SIA Honestum laboratorijā tika izstrādāta principiāli jauna glikopeptīda iegūšanas metodika no dabiskām izejvielām - pienskābām baktērijām. No šāda avota izdalītas aktīvās vielas izslēdz pārdozēšanas risku un neizsauc nelabvēlīgas blakusparādības.