cart

Noteikumi


Maksājumu drošība

Maksājumu transakciju apstrādi nodrošina FKTK reģistrēts finanšu uzņēmums SIA Bilderlings Pay. SIA Bilderlings Pay maksājumiem un maksājumu karšu datiem nodrošina augstāko drošības pakāpi, ko apliecina PCI DSS sertifikāts.

Pasūtījumus iespējams apmaksāt izmantojot Mastercard, Maestro un Visa norēķinu kartes.

 

Preču piegāde

Preču piegāde, izmantojot interneta servisu www.glycomune.lv, padara iepirkšanos maksimāli vienkāršu un ērtu – pasūtiet preces un 24h laikā tiks nodota piegādei.

Preču piegādes izmaksas:

  1. Izmantojot Omniva pakomātus - 0,50 EUR.
  2. Izmantojot saņemšanu Latvijas Pasts nodaļās visā Latvijā – 1,99 EUR.
  3. Ekspress piegāde Rīgā ar kurjeru – 4,99 EUR.
  4. Starptautiskais sūtījums – izmantojot DPD kurjerdienestu.

Visas preču un piegādes cenas ir norādītas ar PVN. Preču piegādes izmaksas nav iekļautas norādītajā preču cenā!

Prece tiek izsūtīta 24h laikā (48h laikā, ja pasūtījums tiek veikts brīvdienās vai svētku dienās) no maksājuma saņemšanas brīža.

www.glycomune.lv arī piedāvā ekspress piegādes pakalpojumu, ko veic mūsu kurjers. Tā ir iespēja saņemt sūtījumu vienas darba dienas laikā. Samaksa par šo pakalpojumu ir 4,99 EUR (ar PVN). Šādu pakalpojumu nodrošinām tikai Rīgā. Lai precizētu laiku, piegādes dienā ar Jums sazināsies kurjers. Ja preces piegādes brīdī nebūsiet sastopams norādītajā adresē, kurjers ar Jums sazināsies pa tālruni. Ja nebūsiet sazvanāms, vai norādītajā adresē nevarēsiet ierasties, Jums tiks atstāts paziņojums ar norādītu tālruņa numuru, pa kuru sazināties ar kurjeru.

www.glycomune.lv veic pirkumu piegādi uz ārvalstīm, ievērojot katras valsts tiesību aktus dažādu preču ievešanai. Piegādes uz ārvalstīm notiek izmantojot DPD kurjerdienestu. Par preču piegādi uz Jūsu norādīto adresi ārpus Latvijas ar Jums sazināsies mūsu darbinieks.

Visas pasūtījumu piegādes tiek veiktas darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:00.

Pārdevējam ir tiesības atkāpties no augstāk minētajiem piegādes termiņiem:

  • ja norādītā piegādes adrese ir kļūdaina;
  • ja abas puses vienojas par citu piegādes laiku;
  • ja adresāts neatrodas norādītajā adresē, vai nav sazvanāms.

 

Pasūtījumu komplektēšana un noformēšana

Lai pasūtīto preci nodotu kurjeram, to komplektē un iesaiņo kartona kastē, vai citā necaurspīdīgā iepakojumā, lai nodrošinātu pasūtījuma konfidencialitāti. Iepakojuma iekšpusē precei tiek pievienots pirkumu apliecinošs dokuments. Iepakojuma ārpusē tiek norādīts preču saņēmējs un piegādes adrese.

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā lūdzam kontaktēties ar mums darba dienās no plkst. 9-17. Telefonu, adresi un e-pastu varat atrast sadaļā "Kontakti".

 

Atteikuma tiesības

Atteikuma tiesības tiek realizētas saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu, Informācijas sabiedrības pakalpojumu likumu, Noteikumiem par distances līgumu un farmācijas nozares likumdošanu. 

Preču garantija ir ražotāja vai pārdevēja bezmaksas apsolījums atmaksāt patērētājam par preci samaksāto naudas summu, apmainīt preci pret atbilstošu preci, bez atlīdzības novērst preces neatbilstību vai veikt citas darbības 10 dienu laikā, ja prece neatbilst garantijā vai reklāmā sniegtajam raksturojumam.

 

Pasūtījuma atcelšana:

Jebkurā brīdī pēc pasūtījuma noformēšanas, Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu info@glycomune.lv.lv vai par telefonu +371 25438708 un:

  • mainīt piegādes adresi un/vai laiku;
  • pievienot vai atcelt preces pasūtījumā;
  • anulēt pasūtījumu.

 

Distances līgums / Preču atgriešanas noteikumi:

Pamatojoties uz Latvijas Ministru kabineta noteikumu Nr.207 „Noteikumi par distances līgumu”, klientam ir tiesības, neuzrādot atteikšanās iemeslu, 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā atteikties no iegādātās preces un atdot to atpakaļ pārdevējam.

Jūs varat atgriezt neizmantoto preci nebojātā transporta iepakojumā 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža, saņemot atpakaļ visu samaksāto naudu par preci. Piegādes izmaksas atmaksātas netiek. Ja izvēlēsieties preci atgriezt , tad izdevumus par sūtījuma atgriešanu sedz klients.

Prece ir jāatgriež oriģināliepakojumā, uzrādot pirkuma apliecinošu dokumentu.

www.glycomune.lv patur tiesības atteikt distances līguma izpildi, ja nav saglabāts pirkumu apliecinošs dokuments.

Par atgrieztu preci samaksātā nauda tiks atmaksāta ar pārskatījumu 30 dienu laikā uz to bankas kontu, kuru klients izmantoja pirkuma veikšanai.

Lai vienotos par preces atgriešanu, lūdzam Jūs sazināties ar mums pa e-pastu info@glycomune.lv vai pa tālr. 25438708.

Visi veiktie pasūtījumi glabājas uzņēmuma mājas lapas datu bāzē, un tiks uzglabāti tik ilgi, cik to prasa pastāvošā LR likumdošana; tie ir pieejami mājas lapas administratoram.

 

Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

1. pilnībā ir pabeigta pakalpojuma sniegšana, kura tika uzsākta pirms atteikuma tiesību termiņa beigām, ja patērētājs ir skaidri piekritis un apliecinājis, ka viņš zaudēs atteikuma tiesības no dienas, kad līgums par pakalpojuma sniegšanu būs pilnībā izpildīts;

2. patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ.

 

Atbildība

Pircējs nes pilnu atbildību par informāciju, kuru viņš sniedz, veicot pasūtījumu. Ja adresāta dati ievadīti kļūdaini vai neprecīzi, pārdevējs nenes atbildību par preces nepiegādāšanu.

Strīdīgos jautājumus starp pārdevēju un pircēju risina pārrunu ceļā. Ja tas nav iespējams, tad strīdus risina atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai.

Patīkamus pirkumus!