cart

Par mums


Glycomune - Tavas imunitātes sardzē!

Vai zināji, ka mūsu pašu Latvijā top unikāls inovatīvs preparāts, kas dabīgā veidā stiprina Tavu imunitāti? Preparāts Glycomune ir pasaulē pirmais zināmais imunitātes stiprinātājs, kura sastāvā ir dabīga aktīvā viela - no pienskābajām baktērijām izdalīti glikopeptīdi. Arī visas pārējās sastāvdaļas ir 100% dabīgas izcelsmes.

Glycomune jau iekarojis stabilu vietu daudzu Latvijas aptieku plauktos un mājas aptieciņās; to saviem pacientiem ar panākumiem izmanto vairāki pazīstami ārsti. Dabīgā imunitātes stiprinātāja uzvaras gājiens turpinās ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs. Iemesls? Arvien vairāk cilvēku modernajā pasaulē meklē ceļu pie dabas dziedinošā spēka, lai rastu alternatīvu vai papildinošu risinājumu ķīmiskajiem ārstniecības līdzekļiem.

Kas ir Glycomune?

Glycomune radīts, lai palīdzētu uzlabot pašsajūtu un dzīves kvalitāti cilvēkiem, kurus skārušas mūsdienu slimības. Šo preparātu ir ļoti labi lietot arī veselības profilaksei, lai organisms labāk pretotos vīrusu uzbrukumiem.

Iespējams, ka pirmajā mirklī preparāta nosaukums latvieša ausij un acij šķiet mazliet sarežģīts, taču tas nav izvēlēts nejauši. Latviskojot, Glycomune nozīmētu saldais stiprinātājs! Iespaidīgi, vai ne? Salikteņa daļa pirmā daļa Glyco cēlusies no grieķu īpašības vārda glykys un latviski nozīmē salds, savukārt otrā daļa - mune tapusi no latīņu valodas darbības vārda immunire, kas nozīmē stiprināt.

Kas padara Glycomune unikālu?

Unikāla ir tā sastāvā esošā aktīvā viela - dabīgie glikopeptīdi VitaExim. Tās ir imūnsistēmas mehānismu aktivizējošas vielas, kuras iegūst, sašķeļot pienskābās baktērijas. Lietojot Glycomune, glikopeptīdi uzreiz nonāk asinsrites sistēmā – tādējādi organismam nav jātērē lieki resursi pienskābo baktēriju šķelšanai zarnu traktā un glikopeptīdu izdalīšanai no tām. Īpaši nozīmīgi tas ir smagu saslimšanu gadījumos, kad imūnsistēma ir novājināta.

Jāmin, ka pasaulē jau agrāk ir radīti preparāti - imunomodulatori, kas stiprina imūno sistēmu. Daļā no tiem izmantoti arī glikopeptīdi, taču atšķirībā no Glycomune tie ir ķīmiski sintezēti. Ķīmiski sintezētā produkta bioloģiskā aktivitāte ļoti atkarīga no tā tīrības pakāpes, turklāt ir jāpievērš stingra uzmanība lietošanas devām un tos nedrīkst lietot ilgstoši. Savukārt Glycomune gadījumā cilvēka organisms pats uzņem bioloģiski aktīvās vielas nepieciešamajā apmērā, bet nelielās devās šo preparātu cilvēks var lietot pat visa mūža garumā.

Glycomune aptiekās nopērkams bez receptēm un tas neizraisa nekādas nevēlamas blakusparādības, tomēr - lai sasniegtu maksimālo efektu, ikvienam pacientam noteikti vajadzētu konsultēties ar ģimenes vai ārstējošo ārstu, lai tas izvērtētu preparāta devas un lietošanas ilgumu katrā konkrētā gadījumā.

 

Informācija par ES līdzfinansētiem projektiem

SIA “Honestum” ir noslēdzis 10.10.2016. līgumu Nr. SKV-L-2016/831 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa “Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju” 3.2.1.2. pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.